İranlı Bir Müşterinin Ricite Tesis Ziyareti

2023-06-26

22 Haziran 2023'te, geleneksel Dragon Boat Festivali, aynı zamanda Şanghay'da düzenlenen PMEC China 2023 fuarından sonraki ilk gün (19 Haziran-21 Haziran).PEMC China 2023'ün ilk gününde (19 Haziran 2023) standımızı ziyaret eden İranlı bir Müşteri Saeid, Huzhou fabrikamızı ziyaret etmek için zaman ayarladığını doğruladı.

 

Saeid'in uçağının kalkış saati 23:00 idi.Biz de Şanghay'da yaşadığı otele gittik ve sabah 7:30 gibi onu aldık.Dragon Boat Festivali olduğu için tatildeydik.Fabrikada işçi yoktu.Patronumuz Bay Zhou Dacai ve yöneticimiz Bay Zhou Xinyao, Saeid'e Şahsen eşlik etti.

 

Saeid, üretim hattımızı gezdiğinde ve Floropolimer astarlı manyetik tahrikli pompaların ayrıntılarını gördüğünde, teneke kutu sürecimizden çok memnun kaldı.Saeid bir çok soru sordu ve cevaplarımızı büyük bir dikkatle dinledi ve fabrikamızın bol bol fotoğrafını çekti.Ayrıca pompa test sürecimiz, tedarik süremiz ve envanterimiz hakkında sorular sordu.Toplantı odamıza döndüğümüzde kalitemizden memnun olduğunu ve İran distribütörü olmak istediğini belirtti.

hakkında en son şirket haberleri İranlı Bir Müşterinin Ricite Tesis Ziyareti  0 

Ayrıca yakınlarda küçük bir tur attık ve Pudong Uluslararası Havalimanı'na dönerken bize uzun vadeli iş ortağımız olmak istediğini söyledi.Ve bizimle önemli ve anlamlı bir gün geçirdiğini söyledi.

Ricite (Zhejiang) Science & Technology Co., Ltd.
susanmeng@ricitepump.com
+86-572-2171515
3789, Shushan Yolu, Wuxing Bölgesi, Huzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti, Çin
MESAJ BIRAKIN
*e-posta
*İleti
Göndermek
Çin İyi Kalite Paslanmaz Çelik Manyetik Tahrik Pompası Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 ricitepump.com . Her hakkı saklıdır.
Mesaj gönder