Mesaj gönder

 

Kimyasal endüstri

 

Manyetik tahrik pompaları, üretim verimliliğini artırabilen, maliyetleri azaltabilen ve işçilerin sağlığını ve güvenliğini koruyabilen çeşitli sıvıları taşımak için kullanılabilen kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Petrokimya endüstrisi

 

Manyetik tahrikli pompalar, petrol endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Sızdırmaz, yüksek verimli,

ve güvenilir, gereksinimleri karşılayabilir

petrol endüstrisinin yüksek kalite, yüksek güvenlik ve yüksek stabilite için üretim verimliliğini ve üretim kalitesini artırırken.

 

Lityum pil

 

Manyetik tahrikli pompalar, lityum pillerin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.Sızdırmaz, kararlı akışı ve basıncı, lityum pillerin kararlı performansını sağlayabilir.Aynı zamanda, manyetik tahrikli pompanın yapısı kompakttır, bakım maliyeti düşüktür ve ayrıca yüksek verimlilik ve düşük maliyetli lityum pil üretimi gereksinimlerini karşılar.

 

Elektrik gücü

 

Manyetik tahrikli pompalar, rüzgar enerjisi üretim sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Sızdırmaz, verimli taşıma akışı ve basıncı sayesinde, hidrolik yağ sirkülasyonu ve fren sistemlerinin kararlılığını ve güvenilirliğini sağlayabilir ve rüzgar enerjisi üretim sistemlerinin verimliliğini ve hizmet ömrünü iyileştirebilir.

 

İlaç endüstrisi

 

Manyetik tahrikli pompalar, ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Sızdırmaz, verimli ve temassız özellikleri ile ilaç endüstrisinin yüksek kalite, yüksek güvenlik ve yüksek stabilite gereksinimlerini karşılayabilir ve aynı zamanda üretim verimliliğini ve kalitesini artırabilir.

 

Pestisit gübre Sanayi

 

Zirai kimya alanında, manyetik tahrikli pompalar esas olarak pestisitlerin, gübrelerin, sulama suyunun vb. ürünler ve tarım arazilerinin sulama verimliliği.Aynı zamanda manyetik pompanın yapısı kompakttır, bakım maliyeti düşüktür ve zirai ilaç endüstrisinde yüksek verimlilik ve düşük maliyet gereksinimlerini de karşılar.

 

Ricite (Zhejiang) Science & Technology Co., Ltd.
susanmeng@ricitepump.com
+86-572-2171515
3789, Shushan Yolu, Wuxing Bölgesi, Huzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti, Çin
MESAJ BIRAKIN
*e-posta
*İleti
Göndermek
Çin İyi Kalite Paslanmaz Çelik Manyetik Tahrik Pompası Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 ricitepump.com . Her hakkı saklıdır.